Більше 18 млрд. грн. митних податків перерахувала до Державного бюджету Київська митниця ДФС

Виконання індикативних показників доходів, доведених ДФС України на січень – травень 2017 року, становить 117,9%, тобто, понад встановлені індикативні показники,  Київська митниця ДФС забезпечила 2,7 млрд. грн.

До загального фонду Державного бюджету надійшло 17,5 млрд. грн., що на 2,6 млрд. грн. більше встановленого індикативного показника.

Таким чином, завдяки заходам, вжитим митницею з метою створення сприятливих умов для прискорення товарообігу, забезпечення оперативного та безперебійного здійснення митного контролю й оформлення товарів, 50% від перевиконання доведених індикативних показників надходжень загального фонду відповідно до Постанови КМ України від 16.09.2015 №726 “Про проведення експерименту з фінансового забезпечення здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування в усіх областях та м. Києві, а також дорожньої інфраструктури», підлягає спрямуванню на здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування у Київській області.

ГУ ДФС у Київській області

Коментарі - 0