Новини

Бережіть себе

Бережіть себе

Щопонеділка апаратну нараду розпочинаю з питання вакцинації та ситуації з COVID-19 і не перестаю наголошувати, що це захистить, а у разі інфікування – полегшить перебіг хвороби.

Ми вже пережили не один «кольоровий» етап перебігу хвороби, медики влітку прогнозували черговий спалах коронавірусної інфекції восени , а особливо – штаму «Дельта», що є агресивнішим і заразнішим, ніж усі попередні.

Що маємо на сьогодні? Кількість хворих щодоби зростає, заповненість ліжок інфекційного та терапевтичного відділень, які мають кисневу підтримку, сягнула 100%.

Щоденно намагаємося збільшити кількість вакцинованих, бо епідемічна ситуація і надалі залишається невтішною. Хід її проведення перевірив особисто у вихідний у пункті масової вакцинації. Побачив чергу бажаючих щепитися, а це гарний сигнал: колективний імунітет буде сильніший. Щодоби від 100 до 700 жителів громади щеплюються у амбулаторіях: всього з початку епідемії зроблено 41175 щеплень.

Відсьогодні всі освітні заклади громади працюють, показник вакцинованих працівників у п’яти із них вже становить 100 відсотків.

У амбулаторіях громади є всі вакцини, зареєстровані в Україні у достатній кількості. Тому закликаю кожного, хто дбає про своє здоров’я, своїх близьких і рідних, відкинути сумніви та прийти на вакцинацію.

Бучанський  міський голова Анатолій Федорук

288

0