Новини

Антикризовий енергетичний штаб затвердив План дій щодо реалізації Меморандуму про тарифи на тепло

Антикризовий енергетичний штаб затвердив План дій щодо реалізації Меморандуму про тарифи на тепло

23 лютого під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулося засідання Антикризового енергетичного штабу, на якому було розглянуто План дій з реалізації Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води.
Від АМУ у нараді взяли участь: Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, заступник Маріупольського міського голови Сергій Орлов, заступник Львівського міського голови Ірина Маруняк.
З боку Уряду - Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, перший заступник Міністра енергетики Юрій Вітренко, голова НКРЕКП Валерій Тарасюк, голова правління «НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький та інші представники Уряду.
Під час засідання Олексій Чернишов презентував План дій з реалізації Меморандуму, узгоджений сторонами.
Як відзначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, для забезпечення стабільної роботи підприємств теплопостачання в цьому й наступному опалювальному сезоні необхідно розпочати працювати згідно із затвердженим планом, аби визначити суми заборгованості цих підприємств перед операторами газорозподільчих систем та визначити правильні шляхи їх покриття.

Сергій Сухомлин акцентував на необхідності терміново зупинити нарахування та стягнення НАК «Нафтогаз України» штрафних санкцій за несвоєчасні розрахунки тепловиків за природний газ.
Сергій Орлов звернув увагу, що потребує якнайшвишлго вирішення питання компенсації різниці в тарифах на послугу з розподілу природного газу, яка за опалювальний сезон 2020/2021 року за обсягом майже співставна з різницею у вартості самого газу.
За результатами обговорення Антикризовий енергетичний штаб ухвалив рішення затвердити План дій з реалізації Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води.
 

450

0