АНОНС: О. ЧЕРНИШОВ ПЕРЕВІРИТЬ ЛІКАРНЮ В БРОВАРАХ НА ГОТОВНІСТЬ ДО КОРОНАВІРУСУ І ДАСТЬ БРИФІНГ ЗМІ

27 лютого голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов відвідає Броварську багатопрофільну клінічну лікарню. На місці очільник області проінспектує роботу інфекційного відділення і дасть брифінг для ЗМІ стосовно готовності медичної системи області до можливого проникнення до країни коронавірусу.

Початок: 10.00

Місце проведення: м. Бровари, вул. Шевченка, 14

Участь представників ЗМІ в огляді лікарні і у брифінгу можлива лише за наявності акредитації, яка здійснюється до 17.00 26 лютого за телефоном +38(097) 570 34 95 та e-mail: presa.koda@gmail.com

Вхід за редакційними посвідченнями.

Перевезення до лікарні акредитованих представників ЗМІ відбуватиметься від будівлі КОДА пл. Лесі Українки, 1.

Про час виїзду буде повідомлено додатково.

Пресслужба КОДА.