Новини

 2 млн 150 тисяч на програмне забезпечення  шкільних кабінетів математики

2 млн 150 тисяч на програмне забезпечення шкільних кабінетів математики

Бучанська громада отримала 2 млн 150 тисяч на програмне забезпечення для шкільних кабінетів математики

Бучанська міська громада отримала сертифікат від Асоціації міст України на обладнання шкільних кабінетів математики та дошкільних закладів сучасним програмним забезпеченням у рамках проєкту «Подолання цифрової освітньої нерівності».

Сертифікат Бучанському міському голові Анатолію Федоруку вручив виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан під час відкриття міжнародного форуму Generation Equality в рамках соціального фестивалю «Ми рівні - Ми різні», що відбувся в суботу в Бучі.

Кошти у сумі 2 млн 150 тис. грн будуть спрямовані на обладнання сучасними електронними освітніми ресурсами 10 кабінетів математики та 10 закладів дошкільної освіти.

«Чому саме кабінетів математики? Тому що математична освіта має ставати якіснішою, і наші діти – наше майбутнє – мають мати доступ до всіх освітніх новацій», - зазначив Олександр Слобожан.

Міський голова Анатолій Федорук висловив слова вдячності, підкресливши, що в Бучанській громаді питання якісного навчання залишається пріоритетним, тож важливо підтримувати позитивні зміни в освітній галузі.

Проєкт «Подолання цифрової освітньої нерівності» реалізується Асоціацією міст України в рамках Меморандуму з Міністерством цифрової трансформації щодо об’єднання зусиль у питаннях цифровізації.

Реалізація проєкту має сприяти підвищенню рівня надання освітніх послуг у громадах. Цифрова трансформація освіти дозволить місцевому самоврядуванню впровадити навчальні та інформаційні програми та курси, освітні проекти, спрямовані на підвищення рівня доступу громадян до сучасних технологій.

392

0