Відбулася 56-та сесія Бучанської міської ради

Чотирьох Захисників із Бучанської громади нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Усіх посмертно.Це Андрій Дзюбенко, Олексій Футимський, Володимир Кербут та Микола Нікітін. Вічна пам‘ять і шана Захисникам!

Державні нагороди, присвоєні указом Президента України Володимиром Зеленським, отримали родини загиблих Захисників під час 56-ї сесії Бучанської міськради.

Загалом депутатський корпус розглянув понад 140 важливих питань, зокрема:

• З бюджету виділили 22,5 мільйони гривень на підтримку ЗСУ. З них 20,5 мільйонів — для закупівлі дронів, засобів звʼязку, РЕБ, зарядних станцій та іншого необхідного обладнання.

Ще 1,5 мільйона гривень — на потреби 3 окрема штурмова бригада та 500 тисяч гривень — для бійців 46 окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України.

• Передали у постійне користування земельні ділянки у Бучі для будівництва адміністративної будівлі суду та районного управління поліції. Все у межах реформи децентралізації.
  • Затверджено детальний план території задля включення індустріального парку у Бучі до переліку Мінекономіки.

Традиційно — запис сесії можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/BK8ssIlHN9U?si=VE_YKCm3IuX04Ec-