Міський голова

Ясно

1 °C

Федорук Анатолій Петрович
Біографічна довідка
Дата і місце народження

10 травня 1972 р. село Велика Медведівка Красилівського району Хмельницької області

Громадянство

Громадянин України з 24 серпня 1991 року. На території України безперервно проживаю з 24 серпня 1991 року.

Освіта

Вища, Український державний педагогічний університет (1992р.-1997р.), отримав диплом про вищу освіту за спеціальністю «Всесвітня історія» за кваліфікацією вчитель історії. У 2011р. закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Управління суспільним розвитком» та здобув кваліфікацію магістра управління суспільним розвитком.

Трудова діяльність

02.01.1989р.-27.11.1989р., інструктор зі спорту колгоспу «Надія» с.Велика Медведівка Красилівського району Хмельницької області;

01.121989р.- 13.06.1990р., студент Київського педагогічного університету ім.Драгоманова м. Київ;

16.06.1990р.-22.05.1992р., служба в збройних силах;

08.08.1992р.-22.12.1993р., вчитель історії Великомедведівської неповної середньої школи, с.Велика Медведівка Красилівського району Хмельницької області;

22.12.1993р.-01.11.1997р., обраний головою Великомедведівської сільської ради с.Велика Медведівка Красилівського району Хмельницької області;

02.11.1997р.- 01.04.1998р., вихователь Бучанської середньої школи-інтернат для дітей-сиріт смт. Буча Київської області;

07.04.1998р.-09.04.2002р., обраний Бучанським селищним головою (смт. Буча Київської області);

09.04.2002р.-11.04.2006р., обраний Бучанським селищним головою (смт. Буча Київської області);

02.01.2007р.-10.11.2010р., обраний Бучанським міським головою (м. Буча Київської області);

10.11.2010р.-25.10.2015р., обраний Бучанським міським головою (м. Буча Київської області);

З 25.10.2015р. - по теперішній час Бучанський міський голова (м. Буча Київської області).

Загальний стаж роботи

25р.

Стаж державної служби

22р.

Нагороди, почесні грамоти

2007 р. нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. 2009 р. став лауреатом Громадської акції «Ділова Київщина», отримавши диплом та відзнаку «Патріот Київщини» за вагомий внесок у розбудову Київської області.

Громадська робота

У 2011 році обраний головою Правління Київського регіонального відділення Асоціації міст України

Партійність

Безпартійний

Виступи
18 Лютий

Виступ бучанського міського голови
11 Лютий

Виступ бучанського міського голови
04 Червень

Влада і громада