У Ворзелі відкрили три анотаційні дошки загиблим Героям

По вулиці Кленовій, 6А відкрили дошку памʼяті Євгенію Осієвському. Журналіст, дослідник культури, автор видань та унікальних праць на антропологічну тематику. У листопаді 2022 року добровільно вступив до лав ЗСУ, а загинув вже 22 травня 2023 року під Бахмутом.На будівлі Ворзельського ліцею №10 тепер є памʼятна дошка імені Олександра Діордіца — він тут навчався. Пішов воювати ще у 2014, в зоні АТО. Трагічно помер у травні 2020 року. У Героя залишився син, дружина та батьки.Сергій «Гап» Смирнов з перших днів брав участь у боях за Бучу і до останнього утримував лінію оборони міста. Загинув 5 березня 2022 року від ворожого обстрілу. Посмертно нагороджений медаллю «За Захист Батьківщини». Дошка памʼяті тепер висить на будинку, де проживав Герой — по вулиці Кленова 45А/2.Схиляємо голови перед подвигом справжніх патріотів, які віддали найдорожче – власне життя – в боротьбі за мир та свободу на рідній українській землі.Бучанська громада назавжди збереже в пам'яті імена своїх Героїв-захисників.