Підписано офіційну угоду про побратимство зі словенським містом Кочевʼє

Відтак, наше місто тепер офіційно має партнера і у Словенії. З мером Владіміром Пребєлічем домовили шляхи співпраці наших громади найближчим часом.

До зустрічей також долучилися представники Міністерства закордонних справ Словенії — з ними ведемо перемовини щодо фінансування проєкту охорони здоров’я. Я вже неодноразово говорив, що вбачаю це основним пріоритетом розвитку у 2024 році.

Зустрівся також з колишнім послом Словенії в Україні Томаж Менцін — щирим другом українського народу, який і надалі підтримує Бучанську громаду.

«Ця поїздка стала важливим кроком у зміцненні міжнародної співпраці та розвитку партнерських відносин між містами України та Словенії. Ми високо цінуємо підтримку словенських друзів і сподіваємося на плідну співпрацю», — зазначив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.