Розпорядження "Про затвердження Порядку забезпечення доступу до публічної інформації"

Номер документа

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

17.05.2011р.                                                                                                                          №97/1

Про затвердження Порядку забезпечення

доступу до публічної інформації

З метою забезпечення координації роботи на виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації", відповідно до Законів України "Про інформацію" та "Про захист персональних даних" на підставі ст. 40 та ст. 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

РОЗПОРЯДЖАЮСЬ:

1. Затвердити Порядок забезпечення доступу до публічної інформації Бучанської міської ради (додаток 1).

2. Затвердити перелік інформації з обмеженим доступом (конфіденційної, таємної та службової) (додаток 2).

3. Загальному відділу організувати облік запитів на інформацію та реєстрацію документів відповідно до законодавства.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами,

Сурай Г.В.