Надзвичайно насичені та продуктивні два дні на WUF11 в Катовіце
29.06.2022
Спільно з колегами секретар Бучанської міської ради Тарас Шаправський зустрівся з десятками мерів, представниками місцевого самоврядування, регіанальної влади, урядовцями та асоціаціями міст Польщі, Німеччини, Норвегії, Франції. Обмінялись ідеями як допомогти українським містам в умовах війни, а також у післявоєнній відбудові.
Буча підтримує міцніших за сталь
29.06.2022
На Київській площі у Бучі близько 30 активістів висловили підтримку полоненим захисникам та захисницям Азовсталі. У цей день була організована  виставка фотографій, які сколихнули світ. Ми сильні і непереможні, коли разом!
Бучанська громада відзначила день Конституції
29.06.2022
А розпочалися заходи із хвилини мовчання і вшанування пам’яті Героїв, які боронять Україну і звільняли Бучанську громаду, віддавши за наш  демократичний вибір найдорожче- свої життя. Присутні схилили голови  перед пам’яттю поколінь, які виборювали століттями незалежність і свободу.
Буча- Бергамо: угоду підписано
23.06.2022
 Бучанський міський голова Анатолій Федорук  зазначив: "Два дні – у вівторок і в середу – мав за честь приймати в Бучі колегу з італійського міста Бергамо Джорджо Горі, що прибув з офіціним візитом.
Дякуємо за співпрацю!
17.06.2022
Три тижні пліч-о-пліч разом з медиками громади працювали чудові фахівці з Литви Лікарі оглядали людей в селах Здвижівка, Синяк, працювали з пацієнтами, які потребували огляду вдома, з паліативними пацієнтами.  Вчора ми провели загальну зустріч та обмінялися досвідом.