Депутатські комісії

Ясно

14 °C

Склад постійних депутатських комісій Бучанської міської ради VII

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПЕРША  СЕСІЯ    СЬОМОГО   СКЛИКАННЯ

 

(друге засідання)

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 03 » листопада 2015 р.                                                               № 10 – 1 –VІІ

 

Про затвердження складу постійних

депутатських комісій Бучанської міської ради VII скликання

 

 

 

            На виконання вимог чинного законодавства України, Регламенту Бучанської міської ради VII скликання,  відповідно ст.ст.26, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Утворити та затвердити склад постійних депутатських комісій Бучанської міської ради VII скликання:

1
Комісія з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету

Голова комісії: 
Цип'ящук Катерина Олександрівна
Заступник голови комісії: 
Козак Ігор Олександрович
Секретар комісії: 
Хуторянська Ніна Віталіївна
Члени комісії: 
Черненко Олег Вікторович
Йощенко Микола Миколайович
2
Комісія з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування

Голова комісії: 
Квашук Олег Якович
Заступник голови комісії: 
Григорусь Микола Павлович
Секретар комісії: 
Карпенко Алла Василівна
Члени комісії: 
Данюк Руслан Афанасійович
Животовський Олександр Валерійович
3
Комісія з питань реалізації та впровадження реформ, децентралізації та об’єднання територіальних громад

Голова комісії: 
Сотніков Олег Леонідович
Заступник голови комісії: 
Волковський Анатолій Дмитрович
Секретар комісії: 
Османов Музафар Шамсединович
Члени комісії: 
Гарбуз Олексій Леонідович
4
Комісія з питань містобудування та природокористування

Голова комісії: 
Янковий Роман Васильович
Заступник голови комісії: 
Хвостенко Віталій Вікторович
Секретар комісії: 
Сусліна Людмила Володимирівна
Члени комісії: 
Великодний Андрій Вікторович
Джунь Галина Ярославівна
5
Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту, екології та проблем Чорнобильської катастрофи

Голова комісії: 
Войналович Людмила Миколаївна
Заступник голови комісії: 
Якубенко Віталій Анатолійович
Секретар комісії: 
Крупа Ганна Іванівна
Члени комісії: 
Кравчук Олександр Петрович
Ямненко Олександр Вікторович
6
Комісія з питань освіти, культури, спорту, справ молоді та гуманітарних питань

Голова комісії: 
Наконечний Михайло Петрович
Заступник голови комісії: 
Окоєв Іван Миколайович
Секретар комісії: 
Березинець Олена Едуардівна
Члени комісії: 
Подкідишев Андрій Сергійович
7
Комісія з питань транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування

Голова комісії: 
Паустовський Дмитро Леонідович
Заступник голови комісії: 
Мостіпака Сергій Васильович
Секретар комісії: 
Ісламова Анна Вікторівна
Члени комісії: 
Таможній Олександр Васильович
Кухаренко Вячеслав Миколайович