Хмарно

«Децентралізаційний марафон»

ХІІ УКРАЇНСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ФОРУМ проходитиме 21-23 червня 2016 року в Одесі .Сьогодні - День Діалогу з органами державної влади.У Форумі візьмуть участь близько 300 учасників, серед яких: голови громад-членів АМУ, представники парламенту, уряду та профільних міністерств, а також проектів МТД – партнерів АМУ, експертного середовища. На Форумі буде оголошено про старт всеукраїнської акції «Децентралізаційний марафон».У рамках Форуму заплановано три тематичні дні:21 червня− День Діалогу з органами державної владиСтарт «Децентралізаційного марафону». У рамках всеукраїнської акції впродовж червня-грудня 2016 року буде проведено близько 1000 виїзних заходів з метою активізації та стимулювання процесу об’єднання і  формування спроможних громад. Протягом дня учасники Форуму обговорять з представниками органів центральної державної влади здобутки і наступні кроки у фіскальній та галузевій децентралізації.22 червня – День місцевого економічного розвитку (спільно з проектом ПРОМІС)Представлення та обговорення інструментів стимулювання розвитку територіальних громад.23 червня − День стратегійПрезентація напрацювань Стратегічного тижня, який проходив 30 травня -2 червня за участі експертів із 10 європейських країн, обговорення стратегічних напрямів розвитку 9 галузей: освіта, охорона здоров’я, соціальний захист населення, фінанси, кадри та організація діяльності, житлово-комунальне господарство, земля та комунальне майно, економічний розвиток та містобудування.