Позашкілля

Хмарно

-6 °C

Позашкілля
XLS
Друк
Бучанський центр позашкільної роботи
Керівник
Куцевалов Андрій Володимирович
Заступник
Клименко Сергій Васильович
Методист
Луценко Ірина Вікторівна
Дата заснування
01.01.2007
Кількість вихованців
750
Розпорядок роботи
пн-чт 08.00-17.15 пт 08.00-16.15 сб-нд 08.00-15.15
Адреса
08292, м. Буча, вул. Антонія Михайловського, 54
Електронна пошта
Короткий опис

У закладі працюють 28 педагогів — 11 основних працівників та 18 — сумісників. Більшість керівників гуртків мають вищу освіту. Кошти на утримання Центру виділяються з місцевого бюджету.
Найбільше діти відвідують гуртки художньо-естетичного напрямку:
    образотворче мистецтво,
    танці,
    циркова студія,
    вишивка,
    театральний гурток.
Пріоритетним напрямком роботи є туристсько-краєзнавчий (спортивний та краєзнавчий туризм). Діють також бібліографічний гурток та гурток музейної справи.
Новинкою 2009 став гурток учнівського самоврядування, який працює з громадськими організаціями. В 2010 у Пущі-Водиці відбувся обласний збір лідерів місцевого самоврядування, в якому взяли участь і діти з Бучі.
Раніше велися гуртки інформатики та журналістики, але через відсутність спеціалістів, вони тимчасово припинили свою роботу.
Заняття у гуртах та секціях безкоштовні. Центр повністю оплачує витрати на обласні змагання, конкурси. Батьківські та спонсорські кошти залучаються для участі у туристських походах та деяких відкритих змаганнях.

Дитячо-юнацька спортивна школа
Керівник
Гайдай Олег Олександрович
Дата заснування
23.10.2001
Кількість вихованців
351
Розпорядок роботи
пн-чт 08.00-17.15 пт 08.00-16.15
Адреса
08292, м. Буча, вул. Островського 36
Короткий опис

На 01.10.2015 р., згідно штатного розпису, в Бучанській ДЮСШ працюють: 2 адміністративні працівники – директор, заступник директора з навчально-тренувальної роботи, 14 тренерів-викладачів, з них 10 штатних та 4 сумісників, лікар та практичний психолог. 
    Статут Бучанської ДЮСШ затверджений 61 сесією V скликання від 28.01.2010 року Бучанської міської ради. Тренерсько-викладацький склад спортивної школи за тарифікаційним списком нараховує працівників: - вищої категорії – 1 тренер-викладач; - І категорії – 3 тренери-викладачі; - ІІ категорії – 5 тренерів-викладачів; - спеціалістів – 5 тренерів-викладачів. 
    В Бучанській дитячо-юнацькій спортивній школі станом на 01 жовтня нараховується 28 груп, а це - 351 вихованець. Юні спортсмени займаються у відділеннях з видів спорту: легка атлетика – 12 учнів; баскетбол – 56 учнів; футбол – 113 учнів; волейбол - 62 учні; настільний теніс – 35 учнів; боротьба дзюдо – 47 учнів; шахи – 26 учнів. 
    На початку навчального року були укладені договори з адміністраціями ЗОШ про співпрацю з питань організації навчально-тренувального процесу ДЮСШ на базах загальноосвітніх шкіл міста № 1, № 2, № 3, № 4, спеціалізованої загальноосвітньої школи № 5 та Бучанської Української гімназії – спортивні зали, спортивні майданчики; на стадіоні зі штучним покриттям по вул. Чкалова, 11 Г. - ЗОШ № 1 - проходять тренування з настільного тенісу; - ЗОШ № 2 – відділення волейболу (юнаки), баскетболу (дівчата), футболу; - ЗОШ № 3 – відділення волейболу (дівчата), баскетболу (юнаки), футболу; - ЗОШ № 4 – відділення футболу, баскетболу (юнаки); - Гімназія – відділення настільного тенісу та баскетболу (юнаки); - СЗОШ № 5 – відділення футболу, легкої атлетики, шахів, волейболу (дівчата). - Приміщенні по вул. Києво-Мироцькій, 69 - відділення дзюдо. 
    Проблеми, що потребують посильного вирішення: - забезпечення спортивним обладнанням та інвентарем (обладнання для стрибків у висоту, легкоатлетичні шиповки, шахова магнітна дошка, футбольні бутси, волейбольні наколінники); - забезпечення власними спортивними спорудами (на базі Бучанської ЗОШ № 2 будується спортивний комплекс площею 2400 кв.м – допомога у виділенні коштів для завершення будівництва); - внесення змін до штатного розпису ДЮСШ за рахунок збільшення відділень з видів спорту (самбо, художня гімнастика, бадмінтон); - фінансове забезпечення участі спортсменів у змаганнях; - забезпечення сучасною комп’ютерною технікою (2 ноутбуки для адміністрації); - введення посади тренера-викладача до переліку педагогічних працівників, які мають право на пенсію за вислугою років та грошові виплати за престижність професії; - виділення коштів на харчування спортсменів під час змагань відповідно до постанови Київської обласної ради від 21.01.2010 р. № 32; - оплата відряджень; - оплата курсів підвищення кваліфікації тренерам-викладачам з видів спорту.