Невелика хмарність

Зі зміною назви та структури органів Пенсійного фонду у м. Ірпені, м. Бучі та с.м.т. Бородянка, місце знаходження та функції управлінь залишаються не змінними.

Сьогодні керівництвом управління спільно з членами аудиторської групи Наталією Дідик та Сергієм Навроцьким проведено зустріч з керуючим справами виконавчого комітету Бучанської міської ради Олегом Михайлюком. Обговорені нагальні питання щодо забезпечення прийому громадян, вирішено, що зі зміною назви та структури органів Пенсійного фонду у м. Ірпені, м. Бучі та с.м.т. Бородянка, місце знаходження та функції управлінь залишаються не змінними. Фахівці з питань пенсійного забезпечення працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях, кабінетах, як і до об’єднання.

Керівництвом управління спільно з керівником аудиторської групи Наталією Дідик проведено зустріч в трудовому колективі КП "Бучанське УЖКГ". В ході зустрічі оговорювались питання щодо переваг легальної зайнятості населення, питання призначення та виплати пенсій. Додатково акцентовано на темі: "Веб-портал - нова система обслуговування громадян в органах Пенсійного фонду України". На всі питання надані вичерпні відповіді.