За  2016 рік у Центрі обслуговування платників Ірпінського відділення Вишгородської ОДПІ надано  11900  адміністративних послуг

За 2016 рік у Центрі обслуговування платників Ірпінського відділення Вишгородської ОДПІ надано 11900 адміністративних послуг

За 2016 рік фізичні особи отримали  3870 послуг з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки.

Видано  1278  книг обліку розрахункових операцій,  690 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, 4740  довідок про доходи, а також  понад 1500 витягів з реєстру платників єдиного податку, тощо.

Для оцінки підвищення якості обслуговування платників, а також доцільності впровадження нових електронних сервісів, щоквартально проводяться анонімні опитування відвідувачів. Більшість громадян задоволена діяльністю роботи Центру обслуговування платників Ірпінського відділення Вишгородської ОДПІ.

В Центрі розміщені інформаційні та тематичні стенди із зразками заповнення заяв, податкової звітності, актуальною інформацією про зміни в оподаткуванні. Для зручності відвідувачів обладнано місця для очікування, забезпечено доступ до мережі Інтернет, є безпровідна система Wi-Fi.

Центр обслуговування платників Ірпінського відділення Вишгородської ОДПІ знаходиться за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2 «а». телефон для довідок-67-5-44

Ірпінське відділення Вишгородської ОДПІ

ГУ ДФС у Київській області