Вітання із Бучі - у Тушин і Пщину

У неділю жителі Польщі з рекордною явкою проголосували на місцевих виборах: ті, хто має право голосу, вибирали своїх представників до рад ґмін, повітів, воєводських сеймиків, а також війтів, бургомістрів та мерів міст.
     Офіційні результати виборів повинна оголосити Державна виборча комісія у четвер, 25 жовтня.Проте вже є результати екзит-полу, проведеного дослідницьким центром Ipsos.
     Буча 14 років має побратимські стосунки із містом Тушин, та два роки тому була підписана угода про співпрацю з містом Пщина.Приємно, що мери двох міст та депутати попередніх скликань на цих виборах отримали довіру виборців до 2023.
     Вітаю бургомістра Пщини Даріуша Скроболя (Dariusz Skrobol )та Тушина Вітольда Матецького ( Witold Małecki) з переобранням на посади , що означатиме подальший розвиток не лише цих польських міст, а й наших стосунків.
     Разом із словами вітань від депутатського корпусу Бучанської міської ради, виконавчого комітету, жителів Бучанської громади ,надсилаю побажання подальшого незмінного курсу на впровадження інноваційних кроків для поліпшення життя поляків, миру, стабільності, здоров’я родинам.

Бучанський міський голова Анатолій Федорук