Відновлено фінансування державної програми підтримки енергозбереження

Шановні мешканці Бучанської об’єднаної територіальної громади!

Повідомляємо, що в 2019 році відновлено фінансування державної програми підтримки енергозбереження, в рамках якої:

• фізичним особам держава компенсує до 35% від суми кредиту на придбання енергоефективного  обладнання та матеріалів
  • об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів держава компенсує від 40% до 70% від суми кредиту на придбання енергоефективного  обладнання та матеріалів (залежно від кількості квартир-субсидіантів).

Разом з тим інформуємо, що в м. Буча діє Програма енергозбереження (підвищення енергоефективності) у житлово-комунальному господарстві     на період 2019-2023 років, якою передбачена допомога в проведенні енергетичних аудитів об’єктів та відшкодування з місцевого бюджету 30% основної суми заборгованості по кредитам, залученим об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів на енергозберігаючі заходи.

Для забезпечення можливості підтримки жителів Бучанської об’єднаної територіальної громади по Програмі енергозбереження Бучанська міська рада та АБ «Укргазбанк» уклали Генеральний договір про співробітництво.

Детальну інформацію щодо державної підтримки енергозбереження Ви можете отримати у представників АБ «Укргазбанк» за телефоном:               0 800 309 000 (безкоштовно з усіх телефонів), 044 4944650, 044 5904999, або у відділенні банку в м. Буча по вул. Енергетиків, 14б.

В випадку виникнення питань із проведення енергетичних аудитів та відшкодування з місцевого бюджету «теплих» кредитів для ОСББ/ЖБК, будемо раді надати відповіді в відділі житлово-комунального господарства Бучанської міської ради за телефоном: 04597 48512, або за адресою: м. Буча, вул. Енергетиків, 12, 4 поверх.