Ясно

ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Відбулася позачергова сесія міської ради, яку провів Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Депутати підтримали звернення щодо необхідності реагування на ситуацію, що склалася на ринку електричної енергії. При цьому Анатолій Федорук додав, що у владних структурах наголошують на необхідності навести лад на ринку електроенергії у найкоротший термін, подолати монополію, аби у підсумку виграв споживач послуг.

Розглянуто питання «Про звернення депутатів Бучанської міської ради до Центральної виборчої комісії».

Блок питань розглянули щодо подальшого впровадження реформи децентралізації: одноголосно депутати підтримали проект рішення «Про добровільне приєднання Мироцької сільської територіальної громади Києво-Святошинського району до територіальної громади міста обласного значення.

Одноголосно прийнято рішення щодо початку реорганізації Блиставицької Гаврилівської та Луб’янської сільських рад шляхом приєднання до Бучанської міської ради.

Підтримано питання про звернення до Вишгородської районної ради щодо передачі майнових комплексів закладів освіти, культури та охорони здоров"я с. Гаврилівка та с. Тарасівщина Вишгородського району у комунальну власність Бучанської об’єднаної територіальної громади, Таке ж звернення одноголосно підтримано і до Бородянської райради щодо передачі майнових комплексів закладів освіти, культури та охорони здоров"я Блиставицької та Луб’янської сільських рад.

Внесено зміни до Положення про відділ реєстрації місця проживання.

У роботі сесії взяли участь керівники структурних підроздлів БМР, ,ЗМІ, громадськість.