У Бучі  триває ІІІ Міжнародний Форум Молодіжних Центрів "Від ініціативи до дії"

У Бучі триває ІІІ Міжнародний Форум Молодіжних Центрів "Від ініціативи до дії"

У Бучі упродовж трьох днів у Пластовому вишкільнму центрі триває ІІІ Міжнародний Форум Молодіжних Центрів "Від ініціативи до дії" за участі понад 100 учасників з усієї України та гостей з Ірландії, Словенії та Люксембургу.

Співорганізатори форуму: Асоціація молодіжних центрів України, Міністерство Молоді та Спорту Украіни, Київська обласна державна адміністрація, відділи Бучанської міської ради.

Учасники працюють над створенням « Карти молодіжних центрів», готуються до підписання Європейської молодіжної інформаційної хартії.

У роботі форуму беруть участь іноземні експерти з Ірландії, Люксембургу, Словенії, які діляться досвідом роботи молодіжних центрів у своїх країнах, вчать визначати ефективність їхньої роботи.

Тім – лідери громадських організацій , виступи керівників обласних молодіжних центрів, центрів дозвілля, ватра- вся програма насичена , цікава і корисна.