Сучасна бібліотека в сучасному місті: мультисервісний заклад

Книгозбірня + інтернет = сучасна бібліотека- такою буде формула діяльності нового закладу, який вже весною запрацює  у місті.

-Сучасна бібліотека вийшла за межі «статутної діяльності» чи то пункту видачі книг і саме життя вимагає  перетворити заклади  на центри комунікацій, інтелектуального і соціального розвитку ,- коментує ситуацію з реорганізацією закладів Бучанский міський голова Анатолій Федорук. –Після завершення ремонтних робіт  це буде  інтелектуальний простір, який має єднати лідерів думок, людей, які прагнуть ділитися ідеями, обмінюватися знаннями.

Розглядаючи приклади з зарубіжного досвіду, концепція розвитку бібліотеки як центру соціальних ініціатив може  знайти  своє втілення, передусім  у програмах соціального партнерства :традиція взаємодії бібліотек з різними установами та організаціями для проведення спільних заходів отримає  новий поштовх для розвитку.

Паралельно з’являться  електронні читанки – букрідери, і можливість позичання – завантаження ліцензованих електронних книг на букрідер користувача.

-Важливо активне включення бібліотек до сфери інтересів громадськості, у процесі розширення асортименту сервісів заклад «збудує» свій позитивний інформаційний образ та отримає додаткові канали  для реалізацій своїх стратегій, через які все більше представників різних верств населення приєднаються до процесу співпраці,- переконаний у позитивних змінах Анатолій Федорук.

На фото: візуалізація майбутнього простору та сучасний етап проведення ремонтних робіт.