Скористатись правом на податкову знижку за 2017рік можна до кінця поточного року.

Ірпінське  управління ГУ ДФС у Київській  області нагадує громадянам, що скористатись правом на податкову знижку за 2017 рік,  можно подавши декларацію про майновий стан та доходи за місцем реєстрації до кінця поточного року(до 31 грудня2018р.).

Відповідно до п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України.

Нагадуємо, що правом на отримання податкової знижки можуть скористатися платники податків, які сплачували проценти за іпотечним кредитом, перераховували благодійні внески неприбутковим організаціям, оплачували за навчання своє або своїх дітей, страхували себе та свою родину, сплачували кошти за переобладнання транспортного засобу на альтернативні види палива.

Звертаємо увагу, що внаслідок внесених до Податкового Кодексу змін,  розширено можливості громадян на отримання податкової знижки за навчання, оскільки за підсумками 2017 року платники податків мають право скористатись податковою знижкою за фактично понесені витрати за навчання незалежно від того, за який період навчання здійснені ці витрати.

Необхідно пам’ятати, що право на отримання податкової знижки не переноситься на наступні роки, тобто для отримання знижки за 2017 рік необхідно подати декларацію до 31 грудня 2018 року.

Ірпінське управління ГУ ДФС у Київській області