Ясно

Щодо соціальної підтримки багатодітним сім’ям

Відповідно до постанови КМУ від 13.03.2019р. № 250 "Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям" запроваджено додатковий вид соціальних виплат допомоги на дітей які виховуються у багатодітних сім’ях.

Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною. Така допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до управління праці та соціального захисту населення Бучанської міської ради та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно, розмір допомоги на дітей 1700 грн. щомісячно.

Громадяни, які звернулися за даною допомогою в період з квітня по червень 2019 року включно отримають зазначену допомогу з 1 квітня 2019р.