Новини

Мокрий сніг

0 °C

Шановна громадо!

Шановна громадо!

Вітаю  вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

 Підбиваємо разом підсумки року, що минає : усього, що нам вдалося досягти, ми здобули неймовірною ціною, часом найдорожчим – життям і здоров’ям справжніх українських патріотів! Тож маємо зберегти нашу незалежність й з честю, в пам’ять про славний подвиг Героїв Небесної Сотні та чоловіків, які і сьогодні захищають східні рубежі рідної землі, маємо кардинально змінити країну й самих себе.

Тож будьмо патріотами нашої держави, патріотами нашого міста. Бо ж ми – бучанці , ми – українці – розумні, сильні й талановиті. Повіримо в себе, підтримаємо один одного, згуртуймося навколо спільної мети. Разом ми здатні творити дива.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму.

Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих  здобутків.

Нехай наступний 2018 рік буде стабільним та успішним для кожної бучанської родини.

 

З Новим роком! З  Різдвом Христовим!

 

Бучанський міський голова   Анатолій Федорук 

263

0