Розпорядження "Про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»"

Номер документа

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

10.05. 2011р.                                                                                                            № 93

Про виконання Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

На виконання норм Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні органу місцевого самоврядування та інформації, що становить суспільний інтерес, керуючись Законами України «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію» та «Про місцеве самоврядування в Україні»

РОЗПОРЯДЖАЮСЬ:

1. Визначати працівників загального відділу такими, які організовують у встановленому порядку доступ до публічної інформації, та відповідають за опрацювання, систематизацію, аналіз та контроль щодо задоволення запиту на інформацію та надання консультації під час оформлення запиту.

2. Спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями є приміщення загального відділу міськвиконкому.

3. Юридичному відділу розробити відповідну форму запиту на інформацію, яка має містити стислу інструкцію щодо процедури подання запиту на інформацію, її отримання тощо.

4. Загальному та організаційно-кадровому відділам забезпечити доступ до інформації шляхом систематичного та оперативного оприлюднення інформації:

• в газеті «Бучанські новини»;

• на офіційному веб-сайті в мережі Internet;

• на інформаційних стендах та терміналах в інформаційно-дозвільному центрі.

1. Відповідальним за збір, систематичне та оперативне оприлюднення інформації на офіційному веб-сайті мережі Internet призначити адміністратора, Степаненко Н.Ю.

2. Юридичному відділу надати роз’яснення норм вище зазначеного закону працівникам загального відділу шляхом проведення консультації.

3. Фінансовому управлінню визначити розмір фактичних витрат на копіювання документів та друк (обсягом більш як 10 сторінок) в межах граничних норм, встановлених Кабінетом Міністрів України.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами, Сурай Г.В.

5.

А.П.Федорук