Хмарно

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Варто зазначити, що місцеве самоврядування є основою суспільства, вираженням ініціативи людей. Велика роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, які представляють інтереси своєї територіальної громади.

Повсякденними турботами людей сьогодні переймаються не лише депутати, які входять до складу місцевих рад, а й члени виконавчого комітету, службовці органів місцевого самоврядування, і звичайно, активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань.

Це свято стосується кожного , адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові нашого міста, забезпеченні його життєдіяльності.

Дякую за любов до рідного міста, самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди.

Вірю, що разом ми можемо належним чином задовольнити потреби й надії жителів нашого рідного міста. Все це справа часу, справа нашої спільної роботи, з надією на кращі зміни.

Бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному бучанцю міцного здоров`я, достатку і благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного міста додають сили і наснаги!

Зі святом!

Бучанський міський голова Анатолій Федорук