Про звернення депутатів Бучанської міської ради щодо недопущення підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги

735-17-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

(позачергове засідання)

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
« 16 » серпня  2016 р.                                                                     № 735 - 17 –VІІ

Про звернення депутатів

Бучанської  міської ради

щодо недопущення підвищення

тарифів на житлово-комунальні послуги

Зважаючи на непросту соціально-економічну  ситуацію в Україні в цілому та у місті Буча зокрема, у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги для населення, а також, враховуючи пропозиції депутатів  Бучанської міської ради відповідно до статті 25, 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Направити звернення Бучанської міської ради VII скликання до Президента України щодо зупинення дії Постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 року № 315 “Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2015 року № 758» з мотивів невідповідності її Конституції України та звернення до Конституційного суду України щодо конституційності вказаної постанови (додаток 1).
2. Направити звернення Бучанської міської ради VII скликання до Голови Верховної ради України з метою перевірки обґрунтованості підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги              (додаток 2).
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету.

Секретар ради                                                  В.П.Олексюк