Про внесення змін та доповнень до комплексної програми «Програма розвитку системи освіти м. Буча на 2016-2017 роки»

117-6-VІІ

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

« 28 » січня 2016 р.                                                                                                 № 117 - 6 – VІІ

Про внесення змін та доповнень до комплексної програми

«Програма розвитку системи освіти м. Буча на 2016-2017 роки»

На виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 року № 911-VIII, Закону України «Про дошкільну освіту» зі змінами (ст.35 ч.5), Закону України «Про загальну середню освіту» (ст.41 ч.3), з метою забезпечення харчування дітей у дошкільних та навчальних закладах міста Буча, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Додатку 1 «Програми розвитку системи освіти міста Буча на 2016-2017 роки» та викласти у новій редакції (Додаток 1).

2. Рішення сесії Бучанської міської ради від 19 січня 2016 року № 110-5-VІІ вважати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань освіти, культури, спорту, справ молоді та гуманітарних питань, комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування, та комісію з питань охорони здоров’я, соціального захисту, екології та проблем Чорнобильської катастрофи.

Міський голова                                                                                                                 А. П. Федорук