Про внесення змін до рішення Бучанської міської ради за № 2271 - 72 –VІ від 25 червня 2015 р.

236 - 8 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ВОСЬОМА    СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

«   31 »  березня  2016 р.                                                                               №  236  - 8 -VІІ

Про внесення змін до рішення Бучанської міської ради

за № 2271 - 72 –VІ від 25 червня  2015 р.

«Про встановлення ставок плати за землю,

за земельні ділянки на території міста Буча»

Розглянувши звернення автогаражних кооперативів «Зоря» та «Скляний» щодо плати за земельні ділянки, які знаходяться в постійному користуванні автогаражних кооперативів, відповідно до статей 269 - 289 Податкового кодексу України, керуючись п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»      міська рада

ВИРІШИЛА:

Внести зміни у додаток 2 до рішення Бучанської міської ради за № 2271 - 72 –VІ від 25 червня  2015 р. «Про встановлення ставок плати за землю, за земельні ділянки на території міста Буча» а саме:

1.1.Пункт 2.2.2. в таблиці 2 викласти у новій редакції:

2.2.2. Кооперативні автостоянки для зберігання особистих транспортних засобів громадян, гаражно-будівельні кооперативи  0,5

Пункт 3 рішення Бучанської міської ради від 25.06.2015 р. за №2271-72-VI «Про встановлення ставок плати за землю за земельні ділянки на території міста Буча» викласти у наступній редакції:

«3. Фінансовому управлінню при укладанні, внесенні змін до договорів оренди земельних ділянок, розмір орендних ставок визначати з урахуванням цього рішення».

Відділу економіки оприлюднити дане рішення в місцевих засобах інформації та на офіційному сайті Бучанської міської ради.
Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Міський голова                                                                                 А.П.Федорук