Про розгляд звернення управління Пенсійного фонду України у м. Буча

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

29   листопада  2016 р.                                                                            №  923 -21-VІІ

Про розгляд звернення

управління Пенсійного фонду України у м. Буча

Розглянувши звернення в. о. начальника управління Пенсійного фонду України в м. Буча щодо продовження договору суборенди нежитлового приміщення, загальною площею 761,3 кв.м, яке розташоване за адресою: м. Буча, вул. Енергетиків, 1-а, надані документи, відповідно до Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні », міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Продовжити Управлінню Пенсійного фонду України у м.Буча договір суборенди нежитлового приміщення, загальною площею 761,3 кв.м., розміщеного за адресою: м. Буча, вул. Енергетиків, 1-А  для розміщення Управління Пенсійного фонду України  м. Буча, терміном на 2 (два) роки з 14.12.2016 р. до 14.12.2018 р.
2. Доручити заступнику міського голови (за посадою) та начальнику Управління Пенсійного фонду України у м. Буча (за посадою), внести відповідні зміни до договору суборенди нежитлового приміщення, відповідно до п.1 даного рішення.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Міський голова                                                                                 А.П. Федорук