Про розгляд звернення ПАТ «Банк «Київська Русь»

776 - 18-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 22» вересня 2016 р.                                                                                 № 776 - 18-VІІ

Про розгляд звернення

ПАТ «Банк «Київська Русь»

Розглянувши звернення уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб  ПАТ «Банк «Київська Русь» щодо припинення договору оренди земельної ділянки від 23.07.2015 року (земельна ділянка площею 3887 кв.м, по вул.Жовтневій, 66-а, для обслуговування існуючого торгівельного центру), враховуючи Договір купівлі – продажу нерухомого майна від 22.07.2016 року, Земельний кодекс України, Податковий кодекс України, Цивільний кодекс України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

Розірвати договір оренди земельної ділянки, який зареєстрований у виконавчому комітеті Бучанської міської ради 23.07.2015 року за №72н/2015 (земельна ділянка площею 3887 кв.м, розташована за адресою: м. Буча, вул. Жовтнева, 66-а, кадастровий номер 3210800000:01:015:0241), укладений між ПАТ «Банк «Київська Русь» та Бучанською міською радою, у зв’язку з переходом права власності на нерухоме майно.
Фінансовому управлінню вжити відповідних заходів щодо виконання п. 1 даного рішення.
Юридичному відділу Бучанської міської ради звернутись до уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб  на ліквідацію ПАТ «Банк «Київська Русь» із заявою про задоволення вимог кредитора щодо сплати заборгованості за договором оренди земельної ділянки від 23.07.2015 року.
Припинити право оренди відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Секретар ради                                                              В.П.Олексюк