Про розгляд звернення ГО «Бучанської міської федерації Кіо-кушинкай карате»

828 -20-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ДВАДЦЯТА СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

7  листопада  2016 р.                                                                                    № 828 -20-VІІ

Про розгляд звернення

ГО «Бучанської міської федерації Кіо-кушинкай карате»

Розглянувши заяву Громадської організації «Бучанська міська федерація «Кіо-кушинкай карате»» щодо продовження договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 90 м² (спортивний зал), в Бучанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, яка знаходиться за адресою: м. Буча, вул. Вокзальна, 104, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись Законом України « Про  місцеве самоврядування в Україні», Бучанська міська рада

ВИРІШИЛА:

Продовжити Громадській організації «Бучанська міська федерація «Кіо-кушинкай карате»» договір оренди нежитлового приміщення загальною площею 90 м² (спортивний зал),  в Бучанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, яка знаходиться за адресою: м. Буча, вул. Вокзальна, 104, для занять Кіо-кушинкай карате згідно графіку терміном на 1 рік.
Відділу освіти Бучанської міської ради та Громадській організації «Бучанська міська федерація «Кіо-кушинкай карате»» внести відповідні зміни у договір оренди нежитлового приміщення відповідно до п.1 даного рішення.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Головуючий на сесії,

депутат ради                                                                                        В.П. Олексюк