Працівники Управління Пенсійного фонду України в місті Буча Київської області провели флешмоб на тему: “НІ ЗАРПЛАТІ В КОНВЕРТАХ”

Виплата заробітної плати у “конверті” це велика проблема для всіх громадян, що тягне за собою багато негараздів як для держави, так і для працівників. Нелегальна заробітна плата зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів, а головне, така зарплата послаблює соціальний захист працівників.

Працівник, який отримує заробітну плату в конверті, є повністю беззахисним перед роботодавцем. Домовленість в усній формі жодним чином не фіксується документально, роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за потрібне. В майбутньому працівник не отримає достойної пенсії, оскільки її нарахування здійснюватиметься з офіційно нарахованої заробітної плати, яка при виплаті була мінімальною. Тому, всім працюючим громадянам радимо стати на захист своїх прав, вимагаючи у роботодавців офіційного оформлення трудових відносин і легалізацію заробітної плати.