Непоганий

Повідомлення про проведення громадських слухань
21.09.2018

Повідомлення про проведення громадських слухань

Щодо розгляду матеріалів детального плану території, орієнтовною площею 3,75га для розміщення виробничо-комунальних та складських обєктів в межах вулиць Л.Качинського, Є.Гребінки, вул.Новаторів та існуючого підприємства м.Буча Київської області

22  жовтня 2018 року 0 15-00 в залі засідань (І поверх) Бучанської міської ради за адресою: вул.Енергетиків 12, відбудуться громадські слухання щодо розгляду матеріалів детального плану території орієнтовною площею 3,75га для розміщення виробничо-комунальних та складських обєктів в межах вулиць Л.Качинського, Є.Гребінки, вул.Новаторів та існуючого підприємства в м.Буча Київської області. Проект Детального плану території розроблений ПП «Ладопроект», головний архітектор проекту Косарєв В.І. ( сертифікат АА№000741 від 13.11.2012р.) на замовлення КП «Бучабудзамовник» на підставі зонування території міста Буча.

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту, можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури Бучанської міської ради за адресою: вул. Енергетиків 12, кабінет на ІІ поверсі  до 19 жовтня 2018 року з дня першого публікування цього повідомлення. Зауваження та пропозиції щодо розташування об’єкта будівництва в межах вулиць Л.Качинського, Є.Гребінки, вул.Новаторів, в місті Буча Київської області, приймаються та реєструються в Центрі надання адміністративних послуг в м.Буча до 19 жовтня 2018року з дня першого опублікування цьогоповідомлення за вказаною адресою. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій в.о. завідувача відділу містобудування та архітектури Бучанської міської ради – Жуковець В.М.

Файл:
Download dpt_ptem.zip (25.87 МБ)

Коментарі - 0

Введіть символи з картинки