ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ
24.07.2017

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Щодо розгляду матеріалів містобудівного розрахунку по будівництву автомагазину по вул. Нове Шосе,55 в м. Буча

"28" серпня 2017 року о 15-00 годині в залі засідань (І поверх) Бучанської міської ради за адресою: вул. Енергетиків 12, відбудуться громадські слухання щодо розгляду матеріалів містобудівного розрахунку по будівництву автомагазину по вул. Нове Шосе,55, площа земельної ділянки 1260,0 кв.м, в м. Буча Київської області. Проект детального плану території розроблений ПП «Ладопроект», головний архітектор проекту Косарєв В.І, (сертифікат АА №000741 від 13.11.2012 р.) на замовлення гр. Аршулік Т.А. на підставі Плану зонування території міста Буча.

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту, можна ознайомитись у відділі містобудування та архітектури Бучанської міської ради за адресою: вул. Енергетиків, 12, кабінет ІІ поверх  до 21 серпня 2017 року з дня першого опублікування цього повідомлення. Зауваження та пропозиції щодо розташування об’єкта будівництва по вул. Нове Шосе,55 в місті Буча Київської області, приймаються та реєструються в Центрі надання адміністративних послуг м Буча до 21 серпня  2017 року з дня першого опублікування цього повідомлення за вказаною адресою. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій в.о. завідувача відділу містобудування та архітектури Бучанської міської ради - Жуковець В.М.

Коментарі - 0

Введіть символи з картинки