ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

Відповідно до статті 9 Закону України «Про зсади державної  регуляторної політики у сфері господарської  діяльності» Бучанська міська рада повідомляє, що для одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань в мережі Інтернет за адресою: http:www.bucha-rada.gov.ua/ в розділі «Регуляторна політика» ­- «Оприлюднення проектів регуляторних актів» буде розміщено проекти наступних регуляторних актів:

• Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Бучанської об’єднаної територіальної громади на 2019 р.»;
  • Про встановлення ставки транспортного податку на території Бучанської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»;
  • Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста Буча на 2019 рік;
  • Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Бучанської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»;
  • Про встановлення ставок єдиного податку на території Бучанської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

Проекти регуляторних актів розроблено відділом економіки Бучанської міської ради.

Проекти регуляторних актів передбачають правове регулювання господарських відносин, а також адміністративних  відносин  між  Бучанською міською радою та суб'єктами господарювання, незалежно від форми власності, недопущення ухвалення економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, зменшення втручання держави в діяльність суб’єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності, що здійснюється в межах, у порядку та в спосіб, що встановлені Конституцією та законами України.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта від фізичних та юридичних осіб , їх об’єднань просимо надсилати за такою адресою:
08292, Київська обл., м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ економіки
або на електронну пошту:
bucha.ekonomika@gmail.com
протягом одного місяця з дня оприлюднення проектів.

Коментарі - 0

Введіть символи з картинки