Порядок оздоровлення потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС І категорії

Постановою КМУ №854 від 23.11.2016р. визначено механізм надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості санаторно-курортних путівок або путівок на відпочинок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, доплати за надання додаткових послуг за рахунок власних коштів у разі недостатності суми грошової допомоги, а також виплати зазначеній категорії громадян грошової компенсації у розмірі середньої вартості путівки в Україні.

З 01. 01. 2017 запрацював новий механізм оплати послуг за санаторно-курортне лікування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, який базується на  укладанні тристоронньої угоди між постраждалою особою, управлінням соціального захисту населення та санаторно-курортним закладом. При цьому постраждала особа самостійно обирає  санаторно-курортний заклад для оздоровлення.

Управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи пропонує потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС  І категорії та батькам дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою подати документи на оздоровлення або на виплату компенсації замість путівки у 2020 році до 15 жовтня 2019 року.

Для взяття на облік для забезпечення путівкою шляхом надання грошової допомоги або для отримання грошової компенсації замість путівки подається заява, медична довідка за формою 070/окопія посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1 (із вкладкою), копія паспорта.

За детальною інформацією звертатись до управління праці за тел.  (04597) 49-904 або звернутися в каб.  № 19 за адресою: м. Буча, бул. Б. Хмельницького 5/5 А.