Порядок денний сесій міської ради

пленарного засідання 13 сесії VII скликання

(позачергової)

12 липня 2016 року

Про внесення змін до рішення 5 сесії Бучанської міської ради від 19.01.2016 року №  104-5-VІІ (позачергова) «Про бюджет міста Буча на 2016 рік» у новій редакції

Доповідає: Сімон Т.А., начальник фінансового управління

Про передачу міжбюджетного трансферту на здійснення повноважень  у галузі охорони здоров'я на 2017 рік

Доповідає: Сімон Т.А., начальник фінансового управління

Про передачу міжбюджетного трансферту на співфі-нансування об'єктів, що фінансуються відповідно до регіональної «Програми будівництва, реконструкції та ремонту  об'єктів інфраструктури Київської області на 2016-2017 роки» на «Будівництво гімназії на 14 класів по вул.Вишнева»

Доповідає: Сімон Т.А., начальник фінансового управління

Про передачу міжбюджетного трансферту на співфі-нансування об'єктів, що фінансуються відповідно до регіональної «Програми будівництва, реконструкції та ремонту  об'єктів інфраструктури Київської області на 2016-2017 роки»  на «Капітальний ремонт будівлі амбулаторії загальної практики – сімейної медицини по вул. Скло-заводській, 7»

Доповідає: Сімон Т.А., начальник фінансового управління

Про передачу приміщень будівлі амбулаторії загальної

практики – сімейної медицини по вул. Склозаводській, 7 з балансу КП «БУЖКГ» на баланс Бучанської міської поліклініки

Про надання розстрочки зі сплати пайового внеску Бойку Івану Григоровичу

Доповідає: Шаправський Т.О., завідувач юридичним відділом