Пілотні проекти впроваджують лідери освіти

«Спільнота практиків: діяльність шкільних клубів підприємництва та пілотування індексу інституційної спроможності» - тема дводенної зустрічі та обміну досвідом , яка зібрала лідерів освітянської галузі з кількох областей у Бучі.І вибір нашого міста – невипадковий: пілотні проекти одного з найкращих освітніх закладів Київщини – Бучанської Української гімназії «Медіа – центр «Місто можливостей» стали перевагою при виборі інноваційної території для зустрічі.Економічний клуб цього закладу виявився цікавою і вдалою новацією, на яку гімназія отримала фінансування, закупила обладнання, створила медіацентр.Директори шкіл та вчителі – переможці конкурсного відбору на участь у проекті «Школа як осередок розвитку громади» з Київської, Івано – Франківської, Полтавської та Тернопільської областей сьогодні побували у Бучанській Українській гімназії, познайомилися з роботою Бучанської міської ради, ЦНАПу, відвідали Бучанський центр позашкільної роботи, Пластовий центр, освітні заклади міста і прогулялися алеями центрального парку .І все це у рамках підписаного меморандуму про спільну діяльність із Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» та відділом освіти БМР та Бучанською Українською гімназією.