Хмарно

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ БОРОДЯНСЬКОГО ГОСПІТАЛЬНОГО ОКРУГУ

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган взяв участь у першому засіданні госпітальної ради Бородянського госпітального округу, яке відбулося у Вишгородській центральній районній лікарні.За словами Олександра Горгана, процес створення госпітальних округів, його робочих органів в Київській області, на відміну від інших областей України, в епіцентрі уваги.«Якісне покращення надання послуг в сфері охорони здоров’я – це те, що вимагає від нас сьогодні суспільство, це та сфера, де людина дійсно відчує що країна почала жити по-новому», – наголосив очільник Київської ОДА.У свою чергу народний депутат України Ярослав Москаленко закликав учасників засідання до плідної співпраці: «Коли органи місцевого самоврядування, органи виконавчої влади на місцях разом з головними лікарями, коли ми навчимося один одного чути і співпрацювати, тоді тут буде формуватись порядок денний. Адже ніхто не знає проблем кожної лікарні, так як ці проблеми сьогодні знаєте ви».Як зазначила директор департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації Алла Арешкович, у трьох із чотирьох створених госпітальних округів Київщини вже відбулися перші організаційні засідання госпітальних рад, на яких було обрано голів, заступників голів та секретарів.Сьогодні делегували до госпітальної ради своїх представників 7 учасників Бородянського госпітального округу – міста Буча та Ірпінь, райони – Вишгородський, Іванківський, Поліський, Бородянський, а також Пісківська об’єднана територіальна громада. Відтак, директор департаменту охорони здоров’я КОДА представила всіх членів госпітальної ради, інформувала присутніх про стан реформування охорони здоров’я у Київській області та ознайомила із законодавчими та нормативно-правовими актами, які регламентують діяльність госпітальних рад.Головою госпітальної ради Бородянського госпітального округу  шляхом голосування став головний лікар Вишгородської ЦРЛ Іван Клюзко, заступниками голови госпітальної ради було обрано заступника голови Іванківської райради Оксану Шумак та заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення КЗ «Ірпінська центральна міська лікарня» Інну Комісарову, секретарем – заступника головного лікаря Вишгородської ЦРЛ Наталію Шилан.