Новини

Ясно

9 °C

Пенсійне страхування в Україні

Пенсійне страхування в Україні

В управлінні  Пенсійного фонду України у місті Буча Київської області провоилось семінар для працівників управління про інтерес до накопичувальної системи пенсійного страхування в Україні стабільно зростає.

На відміну від банківських пенсійних програм та недержавних пенсійних фондів, страхові компанії забезпечують не тільки накопичення коштів, але й захист від низки ризиків

 

Варіантів забезпечити собі безбідну старість у нас поки не так багато. Можна вдатися до послуг банківських установ, накопичуючи гроші на пенсійному рахунку. Ще один спосіб - скористатися послугами недержавного пенсійного фонду (НПФ). Проте жоден з цих механізмів ще не завоював довіру наших співвітчизників. Банкіри самі не надто охоче просувають пенсійні програми, а НПФ для українців поки залишаються новим явищем, не занадто зрозумілим. Трохи краще йдуть справи з недержавним пенсійним страхуванням. Страхові компанії в останні роки досить активно намагаються зайняти нішу на ринку недержавного пенсійного страхування в Україні. І, треба сказати, їх зусилля не пропадають дарма. Інтерес українців до довгострокових програм накопичувального страхування (у тому числі й пенсійним) стабільно зростає.

 

526

9