Новини

Непоганий

21 °C

 Пам'ять про подвиг  житиме вічно

Пам'ять про подвиг житиме вічно

Сьогодні особливий день у житті міста – день, коли мужні захисники вигнали з рідної землі , з рідної Бучі нацистських вояк.

-Ми у вічному боргу перед кожним із них -тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати свою батьківщину від нацистського поневолення,- наголошували у своїх виступах перед присутніми виступаючі.

Подвиг переможців у тій страшній війні з гідністю продовжують бійці, які сьогодні відстоюють незалежність та територіальну цілісність держави на її східних рубежах.

Наша безмежна вдячність кожному з вас за мужність у боях, за щоденну сумлінну працю у повоєнні часи, за жертовність та міцність духу.

Присутні схилили голови у хвилині мовчання перед тими, хто боронив наше місто від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання вшанували пам`ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України.

Справжній масштаб цих великих втрат неможливо оцінити. Та навіть всевладний час не в змозі стерти із нашої па'мяті згадку про ті страшні і величні події. Нам ніколи не забути цієї страшної трагедії. Пам`ятаємо і воєнні дії на території нашої малої батьківщини.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наш рідний край від нацистських окупантів.
Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живими.

Світла пам’ять полеглим Героям!!!!

127

0