Оголошення

Оголошується конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної оцінки комунального майна  територіальної громади м. Буча
15.11.2019

Оголошується конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної оцінки комунального майна територіальної громади м. Буча

Бучанська міська рада

оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної оцінки комунального майна

територіальної громади м. Буча

10 грудня 2019  року об 10 год. 00 хв. в приміщенні Бучанської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Буча, вул. Енергетиків, 12 буде проведено конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної оцінки комунального майна, а саме:

• частина нежитлового приміщення 1-й поверх, прим. 32, площею 44,2 кв. м., яке розташоване за адресою: м. Буча, вул. Тарасівська, 28-А
  • приміщення чоловічого центру соціальної реабілітації, загальною площею 493,9 кв.м., яке розташоване за адресою: м. Буча, вул. Ястремська, 8-А

Конкурсну документацію слід подавати за чотири робочі дні до дати проведення конкурсу (включно)  до відділу економіки , через Центр надання адміністративних послуг Бучанської міської ради, телефон для довідок (045 97) 48-392.

Учасникам  конкурсу  необхідно  подати  до  конкурсної  комісії  такі  документи:

• Заява на участь у  конкурсі  за  встановленою  формою;
  • Копія  установчого  документа  учасника  конкурсу;
  • Копії  кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде  залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна ;
  • Письмові  згоди оцінювачів, яких буде додатково  залучено претендентом до проведення робіт з  оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
  • Копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  • Інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та  особистого досвіду роботи  оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).
  • Конкурсна  пропозиція  претендента подається у запечатаному конверті і має містити  пропозицію  щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням  робіт, а також терміну виконання робіт, якщо він не визначений в інформації  про  проведення  конкурсу.

Коментарі - 0

Введіть символи з картинки