Оголошено весняний двомісячник із  благоустрою

Оголошено весняний двомісячник із благоустрою

Члени виконкому на своєму черговому засіданні одноголосно підтримали рішення оголосити з 19 березня по 19 травня 2019 року весняний двомісячник із благоустрою та санітарної очистки населених пунктів Бучанської об’єднаної територіальної громади.

Утворити штаб з питань організації проведення у населених пунктах Бучанської об’єднаної територіальної громади весняного двомісячника , який очолює Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Інспекції з благоустрою доручено зобов’язати керівників підприємств, організацій, установ, дошкільних та шкільних закладів, керівників торговельної мережі, жителів приватного сектору виконати комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: благоустрою населених пунктів Бучанської об’єднаної територіальної громади, санітарній очистці лісосмуг уздовж доріг, прилеглих територій до будівель закладів освіти, культури, медицини, житлового фонду, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, вулиць, ліквідацію виявлених стихійних сміттєзвалищ .

Депутатам Бучанськї міської ради та в.о. старост населених пунктів важливо залучати громадськість до проведення заходів.

Інспекція з благоустрою проінформує про хід виконання даного рішення на засіданні виконавчого комітету Бучанської міської ради в травні 2019 року.