Оголошення

Оголошено конкурс на розробку Дорожніх карт розвитку малого та середнього підприємництва (МСП)
06.03.2017 до 15.03.2017

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації інформує, що в рамках Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) оголошено конкурс на розробку Дорожніх карт розвитку малого та середнього підприємництва (МСП).

Дорожня карта – документ, який складається з набору взаємопов’язаних та фіскально-відповідальних кроків (заходів), які мають чітко визначену вартість реалізації та відповідальних осіб/організацій.

Конкурс Дорожніх карт є інструментом мобілізації усіх зацікавлених сторін на рівні регіону (влади, бізнесу та представників громадянського суспільства) задля створення сприятливих умов для ведення бізнесу та заохочення широких верств населення до відкриття власної справи.

Очікувані результати:

1.     Активізація діалогу між бізнесом, владою, громадськими організаціями та експертами з метою розвитку малого та середнього підприємництва та заохочення широких верств населення до відкриття власної справи.

2.     Розробка політики підтримки МСП з урахуванням реальних інтересів і потреб бізнесу та громади, а також у відповідності до принципу фіскальної відповідальності.

3.     Формування системи публічного громадського моніторингу імплементації розроблених Дорожніх карт розвитку малого та середнього бізнесу.

4.     Підвищення спроможності представників громадянського суспільства в регіоні щодо визначення «фіскальних відповідальних» заходів політики та проведення адвокаційних кампаній.

5.     Підвищення аналітичної спроможності громадських організацій визначати та аналізувати існуючі проблеми (бар’єри) у розвитку МСП, підготовка аналітичних матеріалів на основі проведеного аналізу та формування на основі проведених досліджень рекомендацій для органів влади щодо очікуваних змін.

До участі запрошуються громадські організації (в тому числі громадські об’єднання та спілки) з Вінницької, Київської, Львівської, Тернопільської, Херсонської областей.

Конкурс проводить ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» www.ier.com.ua, адреса для листування roadmap@ier.kiev.ua.

Останній термін подання грантових заявок: 18:00, 15 березня 2017 року.

Всі деталі за посиланням: https://goo.gl/P0XOux.

Коментарі - 0

Введіть символи з картинки