Новини

Невелика хмарність

25 °C

Консультативна лекція для студентів

Консультативна лекція для студентів

 

Фіскальна  служба України дедалі більше уваги приділяє виховній і роз’яснювальній роботі серед майбутніх платників податків – підростаючого покоління.В рамках роботи з молоддю - майбутніми платниками податків, фахівці Ірпінського відділення Вишгородської ОДПІ завітали до  Університету Державної Фіскальної  служби України.

В рамках кампаніїї « Декларування-2017» фахівці Ірпінського відділення Вишгородської ОДПІ провели  для студентів лекцію з податкового законодавства  на тему «Оподаткування доходів фізичних осіб ( про право на податкову знижку згідно з ст.166 Податкового кодексу України)».

На початку лекції  фахівці ознайомили студентів зі структурою та функціями органів ДФС на прикладі Вишгородської ОДПІ,зокрема Ірпінського відділення. Розповіли студентам про основні сучасні напрямки роботи : адміністрування податків, зборів та неподаткових платежів; про популяризацію, впровадження і супроводження надання податкової звітності засобами електронного зв’язку;  про соціальні питання – недопущення випадків виплати зарплати “в конвертах” та накопичення заборгованості по зарплаті; про всебічний, якісний і неупереджений розгляд звернень громадян .

Продовжуючи лекцію, фахівці звернули увагу слухачів на те, що оподаткування, крім обов’язку сплати податків, передбачає реалізацію права платників податку на податкову знижку, що є важливим для тих студентів, які навчаються на комерційній основі. У 2017 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2016 року, податкову декларацію можуть подати упродовж всього року.


Наприкінці лекції доповідачі відповіли на запитання студентів та їх викладачів і висловили сподівання, що інформація, яку вони отримали від них у ході лекції , буде для них не тільки корисною, а й досить цікавою. Отриманими знаннями вони зможуть поділитися вдома зі своїми батьками, старшими товаришами та знайомими, - і тим самим виконають функцію юних волонтерів фіскальної  служби з питань декларування.

 Ірпінське відділення Вишгородської ОДПІ

 

77

0