Геннадій Зубко: Затверджено ще 288 проектів регіонального розвитку на 1,8 млрд гривень

Уряд затвердив другий перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. Це 288 проектів, які фінансуватимуться на 1,8 млрд грн з ДФРР. Загалом вже затверджено 755 проектів на загальну суму - 5,8 млрд грн.

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідного розпорядження.

«Ці кошти ДФРР будуть спрямовані на будівництво в регіонах дитсадків, шкіл, медичних закладів, розвиток спортивної інфраструктури, відновлення мостової та дорожньої інфраструктури, об’єктів водопостачання та водовідведення, проведення термомодернізації тощо. Переважна більшість проектів буде завершена у 2018 році», - наголосив Геннадій Зубко.

Так, за його словами, за кошти ДФРР в регіонах буде реалізовано 115 об’єктів освіти (загальноосвітні школи - 94, дитячі садочки - 21) на суму – 566 млн грн, 41 об’єкт охорони здоров’я та соціального захисту населення на 194 млн грн, 39 об’єктів спорту - 196,5 млн грн, 24 об’єкти водопостачання та водовідведення - 230 млн грн, 33 об’єкта дорожньо-транспортної інфраструктури – 357 млн грн, 16 об’єктів культури – 94,2 млн грн, 9 ЦНАПів – 67 млн грн тощо.

До розпорядження щодо фінансування за рахунок ДФРР включено проекти, які були подані на розгляд 19 областями: Вінницькою, Волинською, Дніпропетровською, Донецькою, Житомирською, Закарпатською, Івано-Франківською, Кіровоградською, Луганською, Львівською, Миколаївською, Рівненською, Тернопільською, Харківською, Херсонською, Хмельницькою, Черкаською, Чернівецькою і Чернігівською областями, а також КМДА.

Нагадаємо, що загальний обсяг фінансування ДФРР на 2018 рік становить 6 млрд грн.