Динаміка сплати податків до місцевих бюджетів Київщини демонструє зростання

За інформацією, наданою начальником ГУ ДФС у Київській області Олексієм Кавиліним, у січні 2019 року платники податків регіону перерахували до місцевих бюджетів більше 1 мільярду гривень.  Цей показник на  23% перевищує надходження аналогічного періоду минулого року: додатково бюджети отримали 192 мільйона гривень. Як зазначив очільник фіскальної служби області, динаміка сплати податків до місцевих бюджетів Київщини демонструє стале зростання.

Зокрема, Олексій Кавилін підкреслив, що питому вагу у доходах місцевих скарбниць має сплата податку на доходи фізичних осіб. Наразі ця сума складає 611 млн. грн., що на 26% або 127 млн. грн. більше за той самий період 2018 року.

На 25% або 45 мільйонів гривень більше перерахували до місцевих скарбниць представники малого та середнього бізнесу. Так, за січень вони поповнили бюджети на суму у 225 мільйонів гривень зі сплати єдиного податку.

Надходження від податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки складають у сумі 42,8 млн. грн., що на третину (10 млн. грн.) більше за січень 2018 року.

Власники елітних автомобілів сплатили 2,4 млн. грн. транспортного податку із темпом росту до 2018 року у 20% та додатковими коштами у 368 тисяч гривень.

Землекористувачі Київщини перерахували до місцевих бюджетів 87,3 млн. грн., що на 1,7 млн. грн. більше аніж минулоріч.

ГУ ДФС у Київській області