Два автомобілі - подарунок медикам з нагоди професійного свята

Свято медиків Бучанськоі громади розпочалося неочікувано: ключі від двох нових автомобілів для Бучанського центру первинної медико- санітарної допомоги керівнику Оксані Джам вручив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Почесні грамоти Верховної ради, народного депутата України Ярослава Москаленка,Бучанського міського голови- вдячність за напружений графік роботи, врятовані життя , збережені долі)))

Результат завжди досягається у командній роботі. Показники роботи первинної ланки медиків тому підтвердження.

Футболку лідера сьогодні на сцені під час урочистостей отримав Бучанський міський голова Анатолій Федорук, який цю галузь визначив у числі пріоритетних у впровадженні реформ у громаді .

Вітання упродовж кількох годин лунали на адресу медичних працівників громади, які стоять на варті здоров`я її мешканців )))

Народний артист України Мар’ян Гаденко та відомі артисти нашого міста та всієї України дарували  свій талант людям у білих халатах.

Зі святом!