ДО АРМІЇ – НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

ДО АРМІЇ – НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

Ірпінсько-Бучанський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить відбір на військову службу за контрактом у Збройні  сили  України громадян,  які мають вищу,  середню технічну, професійно-технічну або базову середню освіту віком  від 18 до 55 років.

Військовослужбовцям, які уклали контракт, гарантовано:

·        Робоче місце в умовах значного рівня безробіття в країні.
·        Високе, порівняно з цивільними професіями, грошове забезпечення, яке, до того ж, постійно підвищується.
·        Крім щомісячного грошового забезпечення, виплачується щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, матеріальна допомога на оздоровлення (при відбутті у відпустку), щорічна одноразова грошова винагорода за підсумками року.
·        Безоплатне забезпечення речовим майном.
·        Можливість особистого фізичного розвитку, ведення здорового способу життя. В армії виховується мужність, впевненість в собі, дійсно чоловічий характер.
·        Перебування в морально здоровому військовому колективі при існуючих в цивільному оточенні проблемах з алкоголізмом, наркоманією, токсикоманією, СНІДом тощо.
·        Можливість заочного навчання під час служби у цивільних навчальних закладах.
·        Перспектива навчання у військових інститутах з отриманням офіцерського звання.
·        Безкоштовне медичне забезпечення.
·        Залишається діючою норма законодавства щодо 25% оплати за користування житлово-комунальними послугами учасниками бойових дій.
·        Більш ранній, у порівнянні з цивільним населенням, вихід на пенсію при значно вищому розмірі пенсій; при виході на пенсію з вислугою понад 25 років – довічна 50% знижка по оплаті житлово-комунальних послуг та інші пільги.
·        Щорічна відпустка терміном від 30 діб.

З питань прийому на військову службу за контрактом всі бажаючі можуть звернутись до Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою: м. Ірпінь вул. Дем’яна Попова 26.

Контактний телефон для довідок – 57 357, 57 597

Коментарі - 0